Opis inwestycji

 

Spółka dysponuje nieruchomościami w różnych lokalizacjach, w kilku podbydgoskich miejscowościach: Ostromecko, Reptowo, Nowy Dwór, Czemlewo, Czarże, Szkocja oraz Dąbrowa Chełmińska.

Podstawowym atutem naszych inwestycji jest ich atrakcyjne położenie. Na przykładzie inwestycji  na Osiedlu Pod  Gruszą w odległości 600m znajdują się: szkoła, boisko szkolne i plac zabaw, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia, restauracja, przystanek kolejowy i autobusowy. Do rezydencji budowanych w Reptowie  dojazd drogą asfaltową z Fordonu zajmie Państwu ok. 5 minut (ok. 7km). Do Torunia oprócz połączenia kolejowego (z Ostromecka – ok. 2,5km) dojadą Państwo zmodernizowaną właśnie drogą wojewódzką (ok. 35km). Dojazd do realizowanego obecnie węzła autostradowego w Turznie zajmie Państwu 30 minut (autostrada A1 Gdańsk – Katowice). Bliskie sąsiedztwo dwóch Rezerwatów Przyrody (Rezerwat „Las Mariański”, Rezerwat „Reptowo”) oraz brak zabudowy innej aniżeli mieszkaniowa w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, gwarantuje idealny wypoczynek od gwaru miejskiego. Realizacja inwestycji w Dąbrowie Chełmińskiej również znajduje się w bliskim sąsiedztwie (800m) sklepów, szkoły, posterunku policji, przystanku autobusowego, ośrodka zdrowia, apteki oraz Urzędu Gminy. Także lokalizacja inwestycji położonej  w Czemlewie znajduje się niedaleko przystanku autobusowego  PKS oraz przystanku gimbusa (50m), sklepu (500m), Urzędu Gminy (5km), ośrodka zdrowia (5km), szkoły (5km). Jednocześnie z działek położonych w Czemlewie rozpościera się piękny widok na pradolinę Wisły.

Nasze domy charakteryzują się komfortem i architektonicznym smakiem, a nowoczesna architektura nadaje im elegancki i reprezentacyjny wygląd. Oferowane przez nas domy zlokalizowane zostaną na działkach o  powierzchni przynajmniej 1000 m2. Wnętrza domów charakteryzuje otwarta przestrzeń, z dużymi przeszkleniami z widokiem na ogród.

 

STYLOWA ARCHITEKTURA

Nasze domy to efekt współpracy z doświadczonym zespołem młodych i dynamicznych architektów ze szczecińskiej pracowni GALA PROJEKT (www.galaprojekt.com) oraz warszawskiej pracowni projektowej DOMY Z WIZJA (www.domyzwizja.pl).  Harmonię z otoczeniem gwarantuje kolorystyka i wysoka jakość materiałów wykończeniowych.

Poprzez fakt, że spółka dysponuje wieloma lokalizacjami i współpracuje z Biurami oferującymi gotowe projekty istnieje możliwość wyboru indywidualnego projektu na naszej działce i zlecenie budowy domy naszej firmie.

 

TECHNOLOGIA I MATERIAŁY

Nasze domy realizujemy przede wszystkim z materiałów, które sprawdzone zostały już na niemieckim i austriackim rynku budowlanym. Jest to mottem naszej firmy, gdyż zależy nam na trwałości oraz na rosnącej wartości domów na rynku wtórnym naszych klientów.

Prezes Zarządu Pan Jacek Kazimierz Olszewski od 10 lat zarządza budowlanym przedsiębiorstwem z 100% kapitałem niemieckim, które z sukcesem od przeszło 20 lat funkcjonuje z dużą aktywnością na niemieckim rynku budowlanym, a swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje przy realizacji inwestycji spółki Pro – Immobilia sp. z o. o.

Przykładowo ściany wykonujemy z markowych materiałów ceramicznych marki Wieneberger lub Röben, dachówkę sprowadzamy z Niemiec z firmy o stuletniej tradycji CREATON, która na swoje produkty daje 50 lat gwarancji. Strop nad parterem wykonywany jest również z materiału rzadko stosowanego przez konkurencję, a jest to strop ceramiczny marki POROTHERM Wieneberger.

W beton zaopatruje nas firma Thomas – Beton sp. z o. o. – spółka z niemieckim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem, która spełnia wszelkie jakościowe standardy.

Instalacja wod. – kan. i  c.o. wykonywana jest na bazie produktów TECE, a klient otrzymuje od nas 10 letnią gwarancję na ten produkt.

Bardzo dbamy również o energooszczędność realizowanych przez nas budynków. Ważnym elementem projektowanych przez nas budynków są ponad przeciętne parametry energooszczędności wszystkich przegród, okien i dachu. Obrazuje to standard budynku:

–  docieplenie poddasza wełną mineralną o grubości 25 cm,

– docieplenie ścian zewnętrznych wełną markowych producentów,

–  stolarka okienna w kolorze drewna o profilu pięciokomorowym (markowy profil  niemiecki VEKA oraz okucia renomowanego producenta SIGENIA) przez nas montowana spełnia najwyższe standardy, oferujemy również okna energooszczędne profil VEKA Alphaline 90 z pakietem trzy szybowym o podwyższonych parametrach izolacyjnych i cieplnych,

–   w trakcie budowy przygotowujemy instalację solarną podtynkową z wyprowadzeniem nad poddasze,

–   dzięki długoletniej współpracy z producentem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) bydgoską firmą EKOKLIMAX S.C. możemy naszym klientom zaproponować bardzo dobry produkt w bardzo atrakcyjnej cenie,

–     wynikiem długoletniej współpracy z naszym strategicznym dostawcą materiałów instalacyjnych ogólnopolską siecią hurtowni instalacyjnych BIMS PLUS jest możliwość zaproponowania naszym klientom wszelkich nowoczesnych technologii. Przykładowo są to pompy ciepła niemieckiej firmy DIMPLEX, energooszczędne (kondensacyjne) kotły olejowe i gazowe niemieckiej firmy Broetje oraz kolektory słoneczne Cosmosan.

–       wynikiem współpracy z liderem na rynku ochrony mienia firmą SOLID SECURITY wszystkie nasze inwestycje dozorowane są już na etapie budowy.

Klienci kupujący dom w trakcie jego budowy, mają wpływ na jego ostateczny wygląd zewnętrzny.

Wszystkie domy wybudowane będą w tym samym stylu architektonicznym, choć każdy z nich będzie się nieznacznie różnił od pozostałych.

Atutem naszej firmy jest to, że każdy  z naszych klientów w trakcie budowy może dokonywać pewnej ilości zmian bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a nawet może uczestniczyć osobiście (poprzez swojego inspektora nadzoru) w każdym etapie procesu budowlanego.

Cena domu o powierzchni użytkowej około 205 m2  wraz z działką o powierzchni min. 1500 m2 projektu pracowni GALA PROJEKT w miejscowości Reptowo wynosi od 600.000 netto + 8% VAT.  Podana cena jest zgodna z wymienionym standardem. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania standardu wykończenia, a przy tym zmiany ceny.

Cena domu PRAKTYCZNY 1 pracowni Domy z Wizją o powierzchni około 160 m2 na działce o powierzchni min. 1000m2 – 499 000 zł brutto za stan deweloperski wraz z ekologiczną oczyszczalnią ścieków i wszystkimi przyłączami zewnętrznymi do budynku, elewacją zewnętrzną, ogrodzeniem, bramą wjazdową na pilota. Podjazd oraz miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową. Istnieje możliwość kupna domu w stanie surowym zamkniętym i późniejszym wykończeniu do standardu umówionego indywidualnie z klientem. Cena domu w stanie surowym zamkniętym, wykończonym z zewnątrz, wraz z wszystkimi przyłączami wynosi 349 000 zł brutto.